Talizman z runą Fehu – czy warto się w niego wyposażyć?

Znaki runiczne są tym co od wieków pobudza ciekawość osób z różnych zakątków świata. To fakt niezaprzeczalny, jednak nie powinno to szokować, a to ze względu na nietypowy kształt znaków, a także fakt, że każda runa ma indywidualne znaczenie. Sporo osób czyni ze znaku runicznego swój talizman. Czy to dobry pomysł?

Jakie jest znaczenie runy Fehu i co może nam dać?

Pierwszym spośród dwudziestu czterech znaków runicznych jest Fehu. W Polsce runa oznaczana jest literką „F”. To jedna z chętniej wybieranych run mających być talizmanem, a to ze względu na swoje niezwykłe znaczenie. Runa przyciąga miłość, ale także zwiększa namiętność i pożądanie. Ponadto ma ona duże znaczenie dla osób , które pragną rozwinąć własny biznes, ponieważ runa Fehu ma pomagać w pomnażaniu majątku, ale także zwiększyć kreatywność właściciela talizmanu sprzyjać realizacji nawet bardziej odważnych założeń. Fehu jest runą mogącą dobrze wpłynąć na układ odpornościowy człowieka, a także na wzmożenie płodności. Jak widać ten niepozorny znak może okazać się szczęśliwym talizmanem dla dużej rzeszy ludzi. Co ważne talizman może być noszony na szyi, na przykład jako zawieszka na łańcuszek, ale także w portfelu, dobrze sprawdza się również runa narysowana na kamieniu, na przykład jadeicie.

Jak wygląda runa Fehu (a także inne runy) możecie zobaczyć na specjalistycznych stronach, które zajmują się atrybutami związanymi z metafizyką, jak choćby w tym miejscu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz